Pokud jste někdy zkoušeli na internetu hledat pojmy jako „inzerce půjček“ nebo „inzeráty na půjčky“ – podobně jako tisíce dalších každý měsíc – nejspíše jste se setkali s desítkami podezřelých, anonymních a podvodných inzerátů. Existuje vůbec bezpečná inzerce půjček na webu? Naštěstí ano!

Jak poznat podvodný inzerát na půjčku?

Většina inzerátů, které jsou podezřelé a žadatel by se jim měl vyhnout splňuje toto:

  • Inzerát slibuje půjčku téměř každému, bez papírování a velmi rychle
  • Tvrdí, že nevyžaduje poplatky předem, ale zpravidla v rámci vyřizování žádosti vyvstane potřeba zaplatit peníze za pojištění proti neschopnosti splácet, nebo za poskytnutí peněz
  • Inzerát půjčky obsahuje pouze telefonní číslo nebo e-mail
  • Informace o půjčce jsou neúplné, nebo nejsou předem jasné
  • Chybí informace o firmě (IČ) a adresa sídla firmy
  • Poskytovatel nemá žádné webové stránky

Využijte srovnání online půjček

Rada je jasná, takové půjčky nebrat a veškerou komunikaci s údajným „poskytovatelem“ ihned ukončit. Řešením je vybírat pouze z prověřených půjček, k tomuto účelu lze využít nezávislé srovnání půjček a také hledat na internetu diskuse a zkušenosti ostatních klientů.

První bezpečná inzerce online půjček?

Portál FINzerce.top (spojení slov „Finanční“a „Inzerce“) je novým projektem, který slouží výhradně prověřeným společnostem k propagaci jejich produktů. Inzerce půjček je primárně zaměřena na firmy, které finanční produkty poskytují. Na ně jsou kladeny vysoké nároky, je nutné uvést adresu sídla, IČ, konktaktní informace a další náležitosti. Společnosti se mohou bezplatně zaregistrovat a vytvořit si tak jakousi vizitku. V dalším kroku si pak mohou vytvořit neomezený počet inzerátu a prezentovat tak nabídku návštěvníkům. Celá inzerce půjček je zdarma, ale umožňuje také placené zvýraznění a upřednostnění zápisu. Díky tomu je možné oslovit až 4× více potenciálních klientů.

Navštívit web www.finzerce.top

Další zdroje

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.
Podmínky použití

Technicky zajišťuje Disqus