Pokud patříte mezi několikset tisíc lidí v ČR, kteří mají (a splácí) některý ze spotřebitelských úvěrů, půjček apod. automaticky jste se stali dlužníky a při shánění půjčky na nepředvídané výdaje můžete mít potíže se schválením žádosti. Každý poskytovatel půjček totiž hodnotí míru rizika u každého jednotlivého žadatele – a půjček pro dlužníky je tak logicky na trhu o něco méně. Půjčit si peníze přesto je možné a – ikdyž to zpravidla znamená vyšší úrok – najdou se i výhodné výjimky s rozumným úrokem a bez poplatků. Jaké jsou nejlepší půjčky pro dlužníky?

Nejlepší půjčky pro dlužníky

Největší šanci na schválení máte u systémů, které fungují jako „tržiště“ poptávek a spojují je se 100% prověřenými poskytovateli. Jedinou žádostí o půjčku tak nezávazně poptáte třeba 10 společností najednou a sami si vyberete tu nejvýhodnější nabídku. I dlužníci tak mají v těchto systémech největší šanci na kladné vyhodnocení jejich žádosti. Běžně totiž přes tyto poskytovatele získá půjčku až 90 % žadatelů. Nutné je poznamenat, že v těchto systémech jsou pouze poskytovatelé, kteří opravdu půjčují peníze a zároveň splňují všechny zákonem dané požadavky, nemusíte se tak bát podvodů, či nekalých praktik.

Výhody půjček pro dlužníky

  • Rychlost vyřízení – ušetříte čas a odpověď dostanete během pár minut
  • Porovnáte si nabídku od více poskytovatelů současně a vyberete si nejlepší
  • Vše vyřídíte přes internet – nemusíte nikam chodit nebo volat
  • Neplatíte žádné poplatky za vyřízení a poskytnutí půjčky
  • Žádost je nezávazná, šifrovaná a maximálně diskrétní
  • Peníze obdržíte ihned na účet

123půjčka – až 250 000 Kč bez ručitele

IQ půjčka – malá půjčka do výplaty

Půjčka24 – Rychlá půjčka do 4500 Kč

Jak si půjčit peníze zodpovědně?

Třebaže si půjčujete peníze u 100× prověřeného poskytovatele, přečetli jste si recenze a zkušenosti ostatních a jste přesvědčeni o tom, že půjčku opravdu potřebujete, zvažte i následující aspekty. Jako dlužník již nějakou půjčku splácíte, nezatíží nová půjčka váš rozpočet už příliš? Banky si žadatele prověřují důkladněji a pokud mají pocit, že žadatel půjčku splácet nezvládne, nepůjčí mu. Nebankovní sektor je v tomto ale obecně o něco benevolentnější a sází více na rozumnost daného žadatele. Každou novou půjčku proto radši pořádně promyslete.

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.
Podmínky použití

Technicky zajišťuje Disqus